טיפול העלמת ורידים

טיפול העלמת ורידים הוא אפשרות נהדרת עבור אנשים שפיתחו ורידים בולטים ברגליים או באזורים אחרים בגופם. ורידים בולטים נוטים להופיע עם ההתבגרות, אולם כיום, בעזרת זריקות שאינן פולשניות, ניתן לחסל לחלוטין את אותם ורידים מכוערים.

אם יש לכם ורידים בולטים, קבעו פגישה כדי לקבל ייעוץ על טיפול העלמת ורידים והשבה מהירה של מראה העור שלכם למראה של גוון עור אחיד ובריא.

איך עובד טיפול העלמת ורידים?

טיפול העלמת ורידים מתבצע באמצעות זריקות שמוזרקות ישירות לווריד הזעיר. התרופה פוגעת ברירית הפנימית של הוורידים, וגורמת לכך שהווריד הזעיר מתקרש עם הפסולת והטסיות. בהמשך, הווריד הופך לרקמה.

זהו טיפול שאינו פולשני ומתבצע לחלוטין ללא כאבים. ברוב המקרים, הטיפול אורך בין חצי שעה ל-45 דקות, וכמות הוורידים שיש לטפל בהם תקבע את מספר הטיפולים הדרושים.

לפני הטיפול

לפני טיפול העלמת ורידים, המטפל יבצע הערכה שכוללת את ההיבטים הבאים:

  • מצבכם הבריאותי הכללי, ואת כל המצבים הבריאותיים או גורמי הסיכון הקיימים.
  • בדיקה מפורטת של הוורידים שלכם.
  • דיון לגבי התוצאות הסבירות של טיפול בוורידים ובכל הסיכונים או הסיבוכים הפוטנציאליים.
  • דיון לגבי אפשרויות הטיפול.
  • המלצה על מסלול טיפול.

אם ורידים ברגליים הם הבעיה, המטפל עשוי לבחון אתכם לגבי סימנים לבעיות שנקראות "ורידים עמוקים", שהם מצבים חמורים יותר, והוא יבדוק גם בעיות של ורידים גדולים יותר. מצבים אלו מזוהים לרוב על ידי נפיחות, פצעים או שינויי עור בקרסול.

טיפול העלמת ורידים

לאחר הטיפול

לאחר טיפול העלמת ורידים, תקבלו המלצה ללבוש בגד דחיסה כדי לשפר את התוצאות, במשך שלושת הימים הראשונים לפחות. המשיכו ללבוש את בגד הדחיסה על מנת לשפר יותר את התוצאות.

במהלך ההחלמה, חשוב להבין שצורת טיפול זו פוגעת במכוון בעורקי הוורידים על מנת לחסל אותם. תהליך זה גורם לוורידים המטופלים להיראות מגורים יותר לפני שהם מתחילים היעלם. הוורידים המטופלים ייעלמו לחלוטין כעבור כשלושים יום. בשל הצלחת חיסול הוורידים, יש לטיפול זה שיעור שביעות רצון גבוה מאוד של מטופלים.

ייעוץ לטיפול העלמת ורידים

במהלך הייעוץ לטיפול העלמת ורידים, תוכלו לדון בנושאים הבאים:

  • כל בעיה שיש לכם באזור שבו אתם מעוניינים לטפל, כמו כאבים או פציעות קודמות.
  • כל הפעולות הכירורגיות שבוצעו בסמוך לאזור שיש לטפל בו, כולל טיפולים קודמים להעלמת ורידים.
  • תרופות שאתם לוקחים בהווה, ויטמינים, תוספי צמחים, אלכוהול, טבק ושימוש בסמים.
  • מצבים רפואיים, היסטוריה משפחתית, אלרגיות לתרופות וטיפולים רפואיים.
  • המטרות שלכם מהטיפול.

ורידים בולטים מעכבים אתכם?

הטיפולים מבוצעים על ידי מומחי הזרקות קוסמטיקה במרכז רפואי עם מוניטין מתקדם בטיפולים קוסמטיים וכירורגיה פלסטית. המטפלים נפגשים באופן אישי עם מטופלים המעוניינים בטיפול העלמת ורידים ועונים על כל שאלותיהם. 

במהלך פגישת הייעוץ ניתן ללמוד יותר על אופן הטיפול בוורידים, ולהבין למה גישה זו עשויה להיות הטיפול הטוב ביותר שיעזור לכם להפחית או לחסל לחלוטין את הוורידים הבולטים שלהם.

 

כתיבת תגובה