טיפים לשער כניסה לקונים בפעם הראשונה

בין אם אתם בונים מערכת שערים לכניסה חדשה או מבצעים אוטומציה של שער קיים, תרצו להיפגש עם הקבלן שלכם באתר. לקבלת עזרה בבחירת קבלן והפיכת הפגישה הראשונה שלך לפורה ככל האפשר, עיין בטיפים הבאים.

 

גלה סגנונות וחומרים לעיצוב שערים

 

התחל במחקר מזדמן כדי לראות אילו סגנונות עיצוב שערים מושכים אותך ביותר. תוכלו לצפות בגלריית התמונות של שער סטייט סטייט או למקד את החיפוש בעזרת פוסט הבלוג שלנו, 6 עיצובים של שער הכניסה הנצחי.

 

אתה גם רוצה להבין את ההבדלים בין חומרי השער. שערי עץ ידועים בתחושה הטבעית שלהם; הם מציעים יותר פרטיות משערי ברזל, אך יש לצבוע אותם מחדש כל 5-7 שנים. לשערי ברזל מראה אלגנטי ומגוון רחב ביותר של אפשרויות עיצוב. הם יכולים להחזיק מעמד לדורות, אך יש לצבוע אותם שוב באופן קבוע. שערים מרוכבים מציעים מראה של שערי עץ עם הרבה פחות תחזוקה ועלות מקדימה גבוהה יותר.

 

כדי להשוות כל חומר מול גורמים כמו מראה, תחזוקה, פרטיות ועלות, קרא את פוסטים בנושא.

 

קבל מידע על ציוד ותכונות

 

חשוב כיצד ברצונך לגשת לשער שלך וכיצד ברצונך שמבקרים ייגשו אליו. האפשרויות נעות בין מערכות שער אוטומטיות בסיסיות עם משדרי שליטה מרחוק להפעלת RFID למיקומים בעלי אבטחה גבוהה. יש גם אפשרויות בין לבין, כמו מערכות כניסה טלפונית וחיישנים קרקעיים. לקבלת אבטחה נוספת, שקול מערכת מצלמה משולבת. תכונות אחרות כגון גיבויים לסוללה והגנה מפני נחשולים יכולים להועיל בשעת חירום.

 

הפיכת שער החניה שלך לפעול באופן אוטומטי היא המומחיות שלנו. אנו עובדים עם היצרנים המובילים בתעשייה – ומתקינים את כל המערכות עם טכנאים מוסמכים – כדי להבטיח אוטומציה חלקה ואמינה. למידע נוסף, המשך לקרוא.

 

למד מה לחפש אצל קבלן שערים

 

ניסיון. כל אחד יכול להגיד שיש לו ניסיון, אז הקפד לעשות חקירה. האם יש להם גלריה או תיק עבודות שלהם? האם יש להם טכנאים מוסמכים? האם נוח להם לעבוד עם המעצב או האדריכל שלך, אם יש לך כזה? איך מודדים את שביעות רצון הלקוחות שלהם? אנו מתגאים בכך שיש לנו לקוחות מרוצים. בדוק אותנו ב- Yelp, גוגל, פייסבוק, Houzz ועוד – אנו מחזיקים דירוג של חמישה כוכבים (או קרוב לזה) על כל הלוחות.

 

תחזוקה ושירות. תחזוקה לא עשויה להיות בראש מעייניך כשאתה מעצב שער חדש, אך היא צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל השקעה לטווח הארוך. שערים דורשים תחזוקה שוטפת – חפשו קבלנים המציעים חוזי שירות, המאפשרים תחזוקה מונעת כדי למזער את התיקונים ולהאריך את חיי השער שלכם.

 

תיקונים. נזק יכול לנבוע מגורמים רבים, ממזג אוויר קר ועד סופות ברקים. תרצה לבחור קבלן המציע שירות חירום 24/7 ושירות באותו יום. חברות המלאות מלאי בכל כלי הרכב או מחזיקות מחסן עצמאי יכולות בדרך כלל להציע זמן תגובה מהיר יותר. כשאתה שוקל לרכוש מערכת שערים חדשה, הקפד לברר לגבי האחריות המוצעת – הקבלן שלך צריך לעמוד מאחורי עבודות ההתקנה.

 

 

אנו חברת שערים בהתאמה אישית המתמחה בעיצוב שערים, ייצור, התקנה, אוטומציה, תחזוקה ותיקון לכבישים למגורים, כניסות קהילתיות, נכסים מסחריים, מיקומים בעלי אבטחה גבוהה ומסגרות תעשייתיות. 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר https://www.gotlieb.co.il/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.