המזונות הטובים ביותר לבריאות שלפוחית ​​השתן

האם אתה רץ לשירותים אחרי כל ארוחה? האם אי פעם שמתם לב שתמיד נראית לכם תאונה אחרי שאכלתם סוג אוכל מסוים? זה לא מקרי. למה שאתם אוכלים ושותים יש השפעה עצומה על הרגלי השלפוחית שלכם, ואם אתם סובלים מדליפת שלפוחית ​​השתן (או דליפת מעיים, לצורך העניין), כדאי לכם להתחיל להקדיש תשומת לב רבה יותר לדיאטה שלכם.

 

ישנם גורמי גירוי בשלפוחית ​​השתן הידועים שעשויים לגרום לך צרות.

 

להלן רשימה של כמה מהמזונות הנפוצים ביותר שנודעו לגרום פעילות מואצת אצל השלפוחית:

אלכוהול

תפוחים

משקאות מוגזים

שוקולד

מיץ הדרים ופירות

קפה

סירופ תירס

חמוציות

אוכל חריף

דבש

חלב

סוכר וממתיקים מלאכותיים

תה

עגבניות

חומץ

 

הסוכר, הקפאין או החומציות במזונות ובמשקאות אלה יכולים לגרות את שלפוחית ​​השתן ולגרום לדליפה מקרית. אם אתה חושב שאחד ממאכלים אלה עשוי לתרום לדליפות שלפוחית ​​השתן שלך, נסה לסלק אותו מהתזונה למשך כמה שבועות ולראות מה קורה. לאחר זמן מה, הוסיפו אותו לאט לאט פנימה ובדקו אם הבעיה חוזרת. אם כן, אתה יודע שזה אוכל או משקה שכדאי להימנע ממנו.

 

כולם כמובן שונים, ולא כל המאכלים המפורטים לעיל יהיו טריגרים לכולם. כוס הקפה ההיא שגורמת לך לרוץ לחדר השירותים בכל בוקר עשויה שלא להשפיע על מישהו אחר הנאבק עם דליפת שלפוחית ​​השתן. לכן כל כך חשוב לעקוב אחר מה שאתם אוכלים ושותים. יומן שלפוחית ​​השתן יכול להיות אידיאלי למשימה זו בכך שהוא מאפשר לך לעקוב אחר מה שאתה צורך, וגם מתי יש לך תאונות. עם הזמן אתה עלול להתחיל לראות קשר בין רוטב העגבניות שאתה אוהב לבין הטיולים שלך בשירותים. יומן שלפוחית ​​השתן גם שימושי כשמדברים עם הרופא על מצבך. זה נותן להם מפת דרכים של מה שאתה חווה ועוזר להם לאבחן את הבעיה שלך ולמצוא פיתרון.

 

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר https://www.ezerneman.co.il/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.