כיצד ללבוש חיתולים למבוגרים באופן דיסקרטי

"אני חדש בכל הנוגע להגנה מפני בריחת שתן. תהיתי איך אני יכול ללבוש חיתולים למבוגרים מבלי שאיש יידע. יש לכם עצות?"

בניגוד למה שחושבים, היום בהחלט אפשרי ללבוש חיתולים למבוגרים בציבור מבלי שאף אחד ישים לב. החיתולים היום אמנם דקים יותר, אבל עדיין נשארים יעילים בהגנה מפני דליפות. השתמשו בעצות אלה כדי לדעת כיצד ללבוש חיתולים ולהישאר דיסקרטיים:

 

– בחרו בחיתול בגודל הנכון. חיתולים מגיעים בכמה גדלים כך שהם יכולים להתאים לכולם. הקפידו למצוא חיתול שמתאים למותניים שלכם, אל תשאירו מרווחים סביב הרגליים. מדדו את המותניים ואת הירכיים כדי לקבוע איזה גודל חיתול אתם צריכים.

– שתו הרבה מים. זה משיג כמה דברים: שתיית מים שומרת שהשתן לא יהיה מרוכז ובעל ריח מסריח. מים גם עוזרים לשמור על הנוזלים בגוף, מה שהופך את שלפוחית ​​השתן שלכם למגורה פחות.

– נסו חיתולים נושמים. הם קלילים יותר, פחות מגושמים ופחות מרעישים מאשר חיתולים מסורתיים מפלסטיק.

– בחרו בגדים בחוכמה. רצוי לבחור בבגדים כהים כדי להסתיר כתמים. כיום, ישנם סוגים רבים של חיתולים דקים עד שכמעט לא ניתן לראותם מתחת לבגדים. משמעות הדבר היא שאנשים יכולים ללבוש בגדים צמודים, כמו חצאיות ומכנסיים. עם זאת, אתם עדיין צריכים לבדוק את הפריטים השונים בארון שלכם ולראות אם הם עדיין מתאימים.

– שימו לב למחירי חיתולים. במקום לקנות אותם בחנות מקומית, נסו בחנות מקוונת. רוב החברות יספקו את החיתולים באריזה רגילה, דיסקרטית, כדי למנוע מהשכנים את הידיעה על בעיות שלפוחית ​​השתן שלכם.

 

אלה עצות פשוטות שיאפשרו לכם ללבוש חיתולים למבוגרים בפומבי בתחושת ביטחון. זכרו כי רוב האנשים עסוקים בעצמם, הם לא יטרחו לבחון אם אתם לובשים חיתול או לא בכל מקרה. אם אתם מתנהגים כאילו יש לכם משהו להסתיר, כך בסוף תקבלו תשומת לב. עם הכנה נכונה ניתן לנהל חיים פעילים וחברותיים ועדיין ללבוש חיתולים למבוגרים.

כתיבת תגובה