השתלות שיער לנשים

אחד מהמאפיינים אצל נשים הוא הצורך לטפח את שיערן ולקשט אותו, לכן שיער יפה ושופע גורם לאישה להיות יפה יותר. נשים כמו גברים הן גם מתקרחות, ולכן קיימת חשיבות רבה לאבחון הבעיה הגורמת לנשירת השיער, בניגוד לגברים לנשים ישנן סיבות רבות הגורמות לנשירת השיער. לפני הצורך בביצוע השתלות שיער לנשים יש צורך לבצע אבחון מדויק על ידי רופא מומחה כדי לוודא את הסיבה לנשירת השיער, ולבצע טיפול תומך בהתאם לבעיה.

מהן הסיבות לנשירת שיער אצל נשים? 

אצל נשים לעומת גברים בעיית נשירת השיער שלהם הינה מסיבה אחת בלבד בגלל הגנים, אצל נשים קיימות סיבות רבות להתקרחות והן: רקע הורמונלי, כאשר מבוצעת דיאטה חריפה ומהירה בעקבות כך השיער נושר, כאשר האישה בלחץ או כאשר הגוף עבר טראומה חריפה כמו אחרי ניתוח או אחרי לידה למשל, הפסקת גלולות בנוסף לכך גם לנערות צעירות קיימת נשירת שיער בגלל טיפול לא נכון בשיער כמו: התעסקות רבה בשיער קשירה מהודקת ועוד.

מה הם סוגי ההתקרחות הקיימות אצל נשים?

אצל נשים ניתן לראות סוגי התקרחות שונים:

התקרחות בדומה לסגנון ההתקרחות הגברי התקרחות בצורת מפרצים באמצעות עבודה טובה של הרופא המטפל ניתן להגיע לתוצאות טובות התקרחות בצד הקדמי של הקרקפת גם במצב זה ניתן להגיע באמצעות השתלות שיער לנשים לתוצאות משביעות רצון כמו כן גם  בעקבות מתיחת פנים שבעקבותיה נשארו צלקות בקרקפת. 

איך יודעים אם אני צריכה השתלת שיער? 

אישה מתאימה להשתלות שיער לנשים כאשר בשיער הראש יש מקום שהוא ריק משיער ומקום שהוא מלא בשיער, אז ניתן לבצע את ההשתלה. במקרים מסוימים כאשר השיער הינו דליל במקומות רבים בקרקפת האישה אינה מתאימה להשתלה.

איך מתבצעת השתלות שיער לנשים? 

השתלות שיער לנשים מתבצעת  על ידי הרדמה מקומית על ידי מספר דקירות באזור הנתרם ובאזור המושתל לאחר מכן מתבצעת הרדמה מקומית, ולכן המטופלת אינה מרגישה כל כאב. ההשתלה מתבצעת על ידי מכשור מתקדם וטכניקות חדשות שבהן לוקחים שיער מהאזור הנתרם ומשתילים אותו באזור המושתל.  את השיער הנתרם לוקחים בדרך כלל מצידי הראש ליד האוזניים או מאחורי העורף. 

 

מה הן התוצאות הצפויות לאחר טיפול זה? 

בטיפול זה קיימת תוצאה מלאה ואיכותית, אשר ניתן לצפות בה לאחר כשלושה חודשים שבהם  הזקיקים המושתלים גדלים לאט וממלאים את עור הקרקפת. לאחר כחצי שנה ניתן לראות תוצאות משמעותיות כאשר השיער גדל בקצב רצוי. השתלות שיער לנשים היא חשובה מאד משום שלאישה בכל גיל חשוב המראה של השיער, ושיער מלא מעלה את הביטחון העצמי.

כמה זה עולה לנו?

מחירי השתלות שיער לנשים נעים בין 12,000-24,000 שקלים בהתאם לסוג הטיפול המבוקש והרופא המבצע כולל המומחיות וההתמחות שלו בנושא של השתלות שיער לנשים.

 

כתיבת תגובה